• Kontakt z nami:

  biuro@gdpromesa.pl

 • 31-523 Kraków

  ul. Kasprowicza 3/5

O nas

Rzetelność i doświadczenie

Od ponad 6 lat zdobywamy doświadczenie, by rzetelnie realizować świadczone usługi. W tym czasie pozyskaliśmy prawie 10 mln dofinansowania na realizację 7 projektów rozwojowych.

Naszą przygodę z funduszami europejskimi rozpoczęliśmy w 2012 roku jako Biuro Doradztwa Prawnego i Szkoleń P-ona-D. Pierwsze kroki stawialiśmy realizując projekty partnerskie dedykowane dla środowiska edukacyjnego. Ciągłe szkolenia i zdobyte doświadczenia pozwoliły nam na wypracowanie solidnych podwalin pod samodzielną działalność w obszarze pozyskiwania funduszy europejskich i realizacji projektów dofinansowanych. Od 2017 roku prężnie działamy pod nazwą Grupa Doradcza Promesa pozyskując kolejne dotacje na nowe pomysły i projekty.

Nasza działalność skoncentrowana jest głównie na dwóch obszarach:
 • - doskonalenie kompetencji językowych i komputerowych - pozyskujemy środki unijne na realizację projektów dla szerokiego grona odbiorców, niezależnie od ich statusu społeczno-zawodowego, a także wspomagamy firmy w pozyskaniu dofinansowania na rozwój pracowników w tym zakresie

 • - wsparcie osób na rynku pracy - nasze działania obejmują projekty z zakresu kształcenia ustawicznego oraz aktywizacji osób dorosłych. W projektach tego typu realizujemy m.in.: kursy zawodowe, staże zawodowe, pomagamy powrócić i odnaleźć się na rynku pracy poprzez świadczenie doradztwa zawodowego, outplacement oraz wspieramy w zakładaniu własnych działalności gospodarczych.

  Od Obecnie jesteśmy cenionym partnerem w środowisku biznesowym oraz edukacyjnym. Współpracujemy m.in. z Uniwersytetem Jagiellońskim w Krakowie oraz współrealizujemy projekty partnerskie z podmiotami świadczącymi usługi szkoleniowo-doradcze na terenie całego kraju.

 • Nasza misja

  Rzetelne i profesjonalne świadczenie usług kształcenia osób dorosłych w ramach organizowanych na najwyższym poziomie szkoleń.
  • zbudujemy Twoją wartość w oczach pracodawców
  • wzmocnimy Twoją pozycję na rynku pracy

  Nasza wizja

  W odpowiedzi na wyzwania rozwijającej się gospodarki możliwość zapewnienia Klientom wysokiej jakości szkoleń oraz profesjonalnej organizacji usług, dzięki którym Klienci będą mieli możliwość lepszego funkcjonowania w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu.

  Usługi

  Czym się zajmujemy?

  Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie pozyskiwania i rozliczania dotacji unijnych oraz realizujemy szkolenia dofinansowane z UE
  Fundacja Digital Europe - Ośrodek egzaminacyjny